REZERWACJA ONLINE
  Przyjazd
  Wyjazd

  Naszą usługę stworzyliśmy dla Was na podstawie własnych wieloletnich doświadczeń w podróżowaniu, zarówno tym biznesowym jak i poza biznesowym. Podstawowym czynnikiem którym  kierowaliśmy się opracowując nasze usługi, to komfort i ergonomia. Tworzyliśmy miejsca, w których sami czuli byśmy się dobrze.

  W naszym życiu zawodowym odbyliśmy niezliczone ilości podróży służbowych korzystając z noclegów w hotelach różnej kategorii 

  Prywatnie naszą największą pasją są podróże, a nocowanie to nieodłączny element przemieszczania się. To także na podstawie odwiedzonych już blisko 40 krajów na całym świecie  i obserwacji dobrych i złych praktyk w usługach noclegowych stworzyliśmy miejsca, w których będziecie czuli się wyjątkowo.

  W każdym apartamencie znajdziecie sprzęt AGD, który umożliwi dłuższy pobyt. Do Waszej dyspozycji w części kuchennej dostępne są lodówka, czajnik elektryczny, kuchenka mikrofalowa, piekarnik, płyta grzewcza, oraz wszystkie naczynia i sztućce które pomogą w przygotowaniu posiłków.

  W części dziennej/wypoczynkowej prócz elementów oczywistych takich jak łóżka z pełnymi zestawami pościelowymi znajdziecie TV, żelazko wraz z deską do prasowania, a także miejsce gdzie możecie usiąść i popracować.

  Każda z łazienek wyposażona jest standardowo w toaletę, umywalkę wraz z lustrem, kabinę prysznicową a także pralkę.

  Jesteśmy przekonani, iż miejsca które dla Was stworzyliśmy doskonale wpiszą się w Wasze potrzeby, i umilą Wam pobyt tak krótki, jak i ten dłuższy.

  © 2017 Galandia Marek Galas. All Rights Reserved. Power By www.Asearch.pl